Kółka Rolnicze sa członkiem Komitetu Zawodowych Organizacji Rolniczych przy UE (COPA) oraz Generalnej Konfederacji Spółdzielni Rolniczych przy UE (COGECA)

Kółka Rolnicze sa członkiem WFO

Linia R

Linia R jest unikatowym ogólnopolskim programem rabatowym skierowanym do wszystkich członków oraz środowisk wiejskich zrzeszonych w Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych.

 

Czym jest Linia R?
 
Linia R jest unikatowym ogólnopolskim programem rabatowym skierowanym do wszystkich członków oraz środowisk wiejskich zrzeszonych w Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych. Jego pomysłodawcą i propagatorem jest Prezes KZRKiOR Pan Władysław Serafin.
 
Jaki jest cel Linii R?
Celem programu rabatowego Linia R jest obniżenie kosztów życia i działalności gospodarczej rolników i środowisk wiejskich.
 
Co daje Linia R?
W programie Linia R członkowie Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych mogą zakupywać po niższych niż na rynku cenach, produkty i usługi zaczynając od maszyn i urządzeń rolniczych, nawozów czy środków ochrony roślin po sprzęt RTV/AGD, samochody, komputery i środki czystości.
 
Kto może zamówić produkty z katalogów Linii R?
Każdy członek Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych czyli potencjalnie wszystkie dorosłe osoby zamieszkujące tereny wiejskie lub wspierające polską wieś.
 
Jak zostać członkiem Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych?
Są dwie drogi przystąpienia do organizacji:
1. Przez portal www.liniar.pl
2. W strukturach regionalnych Związku Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych.
W jaki sposób kupując w Linii R wspierasz regionalne Kółka Rolnicze?
Część dochodu z Twojego każdego zakupu w Linii R jest przeznaczany do regionalnego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w rejonie administracyjnym, do którego przypisałeś/przypisałaś się podczas rejestracji.
 
Jeżeli np. przystąpiłaś/przystąpiłeś do Wojewódzkiego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Białymstoku każda transakcja w Linii R, niezależnie gdzie jej dokonasz będzie wspierała finansowo białostocki Związek. W ten sposób każdą wydaną w Linii R złotówką wspierasz Kółka Rolnicze w swoim regionie, pozwalasz kultywować im tradycję oraz rozwijać się wsi.

 

Strona używa plików COOKIES. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do COOKIES w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Aby usunąć tą wiadomość wystarczy kliknąć przycisk